Personal

Marika Appelholm föräldraledig HT 2019
Kör, solosång

Henrik Berg
Trummor, slagverk
Tel: 070-232 39 72, e-post:
henrik.berg@amal.se

Ulla Björkdahl
Slöjdverkstan
Tel.073-401 27 73, e-post: ulla.lv@telia.com
 
Dennis Bromander
Gitarr, gitarrlek, gitarrorkester
Tel: 070-585 43 81, e-post: dennis.bromander@amal.se

Charlotte Ellénius
Tvärflöjt, blåsorkester
Tel: 070-789 01 38, e-post: charlotte.ellenius@amal.se

Jessica Fleetwood
Smide, keramik

Tel. 073-997 77 79, e-post: fleetwood@notquite.se
 
Dennis Friberg                           
Piano, keyboard, trummor/slagverk, musikproduktion, storband
Tel: 070-960 86 30, e-post: dennis.friberg@amal.se

Jörgen Johansson
Brassinstrument
Tel: 070-515 96 73, e-post: jorgendirigent@hotmail.com

Hanna Johansson Kull föräldraledig HT 2019
Stråkinstrument, stråkensemble

Daniel Larsson
Gatukonst
Tel: 070-271 26 89, e-post: daniel.larsson@amal.se

Fredrik Myrén
Saxofon, klarinett, blåsorkester
Tel: 070-664 80 44, e-post: fredrik.myren@yahoo.se

Malin Robertson Harén
Foto
Tel: 070-329 44 12, e-post:malin@notquite.se

Per-Uno Skoog vikarie HT 2019
Stråkinstrument, stråkensemble
Tel. 070-569 90 72, e-post: perunoskoog@hotmail.com

Nina Strid vikarie HT 2019
Stråkinstrument, stråkensemble
Tel. 073-036 43 54, e-post: nina.stridh@hotmail.com

Mattias Sämberg
Piano, keyboard, rockband
Tel. 070-091 65 92, e-post:
mattias.samberg@amal.se

Jimmy Östlund
Elgitarr, elbas
Tel.073-697 97 53, e-post: jimmy.ostlund@amal.se



Kulturskolans expedition
Charlotte Ellénius, T. f. Verksamhetschef
Tel: 0532-172 98, e-post: musikskolan@amal.se